תחומי התמחות

במה אנחנו מתמחים, אתם שואלים? אנחנו לוקחים כל מיני אותיות באנגלית ומתרגמים אותן עבורכם לתובנות, להישגים ולרווחים. AI, BI, NLP ועוד – הכירו את תחומי ההתמחות שלנו.

BIG Data

Data זה פאסה. כולם עברו לדבר על Big Data – ויש לכך סיבה טובה. אנו חיים בעולם של ריבוי מידע במגוון מדיות, עולם המציע מדי יום כמות עצומה של נתונים ומספרים. ארגונים המעוניינים להתקדם ולהשתפר זקוקים לידע הזה – אך מרביתם מתקשים לרכז אותו, לשמר אותו ולנתח אותו. כדי שכל הנתונים הללו יהפכו למידע בעל ערך עסקי אמיתי ולא ילכו לאיבוד, חייבים לנהל אותם בצורה נכונה וחכמה – ובדיוק לשם כך מפתחת אופיסופט מתודולוגיות ומטמיעה כלים טכנולוגיים מתקדמים לניהול הידע הארגוני.

BIG Data

איסוף, הכנה וניהול נכון ומקיף של כלל המידע שלכם

Data Science

כי חשוב להבין מה המידע שלכם מספר לכם

Search

כשכמות הנתונים עצומה, אנו ניתן לכם אפשרות למצוא בדיוק את מה שחיפשתם

Cloud based Analytics

פתרונות ענן מתקדמים לניהול יעיל ובטוח יותר של המידע שלכם

Analytics & AI

פעם הסתפקנו בלמידה והבנה של העבר בעזרת הנתונים והמידע שאספנו. העולם המודרני יצר צורך חדש - חיזוי העתיד על בסיס הנתונים הללו – שכן חיזוי נכון יסייע לארגון להיות ערוך וליזום את הצעדים הנדרשים לו כדי להשתפר ולהוביל. אופיסופט מציעה ללקוחותיה פתרון הוליסטי, מטמיעה אצלם תהליכי Analytics מקצה לקצה – ולמעשה משלבת את כל יחידות הארגון ואת כל מקורות המידע לטובת מטרה אחת: שימוש בתובנות מהעבר כדי לחזות את העתיד.

Advanced Analytics

הדרך שלכם לגלות מה הנתונים שלכם מספרים לכם

AI & NLP

עם מערכות שלא מפסיקות ללמוד, אין נתון שלא תוכלו ללמוד ממנו

CPM & KPI Management

בונים לכם שגרה של מדידת יעדים וביצועים

Visualization & Data Integration

המידע הארגוני הוא מאגר עצום של נתונים, המתקבלים ממגוון רחב מאוד של מערכות. את המידע הזה חייבים לשמר היטב, לנתח, להבין ולהפוך לתמונה ויזואלית ברורה - כדי שיהיה אפשר להפיק ממנו את המיטב. סל המוצרים והפתרונות של אופיסופט, הכולל מתודולוגיות עסקיות לצד כלים טכנולוגיים ייעודים, מאפשר לכל ארגון לאסוף את המידע מכלל המקורות והמערכות שלו ולתייג אותו באופן ברור ומתקדם - כדי שהמשתמש יבין מה הוא רואה ויוכל לנתח את הנתונים באופן עצמאי.

Data Integration

מגוון כלים שעושים לכם סדר בבלגן

Data Preparation

איסוף, הכנה וטיוב – מכינים לכם את השטח לניתוח של כל סוגי הנתונים

Visualization

דוחות, גרפים, דשבורדים – העיקר שתבינו מה אתם רואים

רוצים להצטרף להצלחה?

דברו איתנו, ספרו לנו על עצמכם - תנו לנו לפצח את האתגר הבא שלכם!