פתרונות ושירותים

אנחנו לא עושים הכול. אבל מה שאנחנו עושים – אנחנו עושים הכי טוב שיש, עם ניצוץ בעיניים ובעזרת הכלים הטכנולוגיים הכי חדשניים בשוק. הכירו את הפתרונות והשירותים שיעשו לכם רק טוב– באחריות.

img

Data & BI Projects

אם אתם רוצים לעשות שימוש בידע העסקי והארגוני שלכם כדי להתחדש, להתפתח או לעמוד ביעדים שהצבתם, דבר אחד בטוח: אתם חייבים לגבש תהליכי עבודה סדורים, ברורים ומדויקים. אנו באופיסופט מתמחים בזיהוי הצרכים שלכם, ברתימת ה-BI שלכם ובייזום וניהול של פרויקטים מקצה לקצה – החל מאפיון הפרויקט וגיבוש אבני הדרך עד הטמעת הכלים הטכנולוגיים ובחינת המדדים שהוגדרו.

פרטים נוספים
img

Advanced Analytics Solutions

לכל עסק יש נתונים ומספרים – אבל אם לא עושים איתם שום דבר, הם לא באמת בעלי ערך. כמו האלכימאים, גם מומחי ה-Analytics של אופיסופט יודעים לכרות את המידע, לזקק אותו, לנתח אותו, לסובב אותו מכל הכיוונים ולהפוך אותו לתובנות עסקיות ולמידע של ממש – מידע הכולל בתוכו לא רק תמונת מצב עדכנית, אלא גם מגמות עתידיות וצעדים אסטרטגיים להמשך.

פרטים נוספים
img

Professional Services and Outsourcing

לפעמים באמצע הפרויקט מגלים שתוספת של איש צוות נוסף, ולו לזמן קצר, יכולה לחולל פלאים. לפעמים אחד הצוותים צריך חיזוק קבוע, אבל לא רוצים לגייס עובד חדש. כך או כך, אופיסופט מציעה את הפתרון האידאלי: אתם מגדירים את תחום ההתמחות המבוקש, את הפרופיל המקצועי ואת הזמן הרצוי – ומקבלים איש מקצוע מהשורה הראשונה.

פרטים נוספים

רוצים להצטרף להצלחה?

דברו איתנו, ספרו לנו על עצמכם - תנו לנו לפצח את האתגר הבא שלכם!

    תפריט נגישות