סיפורי לקוחות

אנו עומדים שוב ושוב במבחן התוצאה, ובדרך מצרפים עוד ועוד לקוחות מרוצים. מה בדיוק אנו עושים עבורם ואיך אנו הופכים אתגרים להישגים? הכירו את סיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו.

img

בית החולים שיבא

אחד מהאתגרים היותר מורכבים שניצבו בפנינו הפך לסיפור הצלחה ול-Game Changer של ממש במרכז הרפואי שיבא. שילוב בין מגוון טכנולוגיות מיקרוסופט ויצירת מודלים המקיפים את כל תחומי הפעילות של בית החולים הובילו לשיפור עצום של תהליכי עבודה – ואף סייעו לעריכת עשרה (!) מחקרים במערך הדימות.

פרטים נוספים
img

דואר ישראל

חברת דואר ישראל, אשר הפכה בשנת 2006 לחברה ממשלתית בבעלות מלאה של המדינה, מספקת לתושבי המדינה קשת רחבה של שירותים: דואר רגיל, משלוחים, תאי דואר, הפצה מעסק לעסק, שירותים בנקאיים ועוד. נוכח המגוון העצום של שירותים ומוצרים שמציעה חברת הדואר, לצד השאיפה לבסס תהליך של ייעול מתמיד ושל שיפור חוויית הלקוחות, בחרה חברת הדואר באופיסופט לאפיין ולפתח עבור הנהלת החברה פתרון מידע עסקי מבוסס מדדים.

פרטים נוספים
img

משרד התחבורה

כשכל תקלה עלולה לשבש את סדרי התנועה ולהשפיע על שגרת החיים, יש חשיבות רבה למערכת ביג דאטה חכמה, מתקדמת ואיכותית במיוחד. המערכת שפיתחנו עבור משרד התחבורה משפרת את מערך האוטובוסים בישראל ואת הפיקוח עליו, מסונכרנת עם מערכות נוספות, מציגה נתונים בזמן אמת, מסייעת בזיהוי בעיות – ומביאה לחיסכון של מיליוני שקלים מדי שנה.

פרטים נוספים
img

כתר

קבוצת כתר היא מהמובילות בישראל בתחומי האחסון, הארגון והריהוט לבית ולגן. הקבוצה מקפידה להישאר חדשנית, לקבוע טרנדים ולהציע לקהל לקוחותיה מוצרים חדשים ומפתיעים - וכדי להצליח לעשות זאת, היא בחרה באופיסופט לפתח עבורה מערכת אנליטיקה מתקדמת, העושה שימוש בין השאר גם בתהליכי NLP. במסגרת זאת נדרשה המערכת לא רק להציג את נתוני המכירות בחנויות הרשת, אלא גם לאסוף נתונים על המתחרים, לנטר תגובות ברשת לגבי המוצרים, לנתח את הלך הרוח של הלקוחות ולספק להנהלה תובנות והמלצות להמשך.

פרטים נוספים
img

משרד הכלכלה והתעשייה

מערכות אנליטיקה מתקדמות, הצגת נתונים בלחיצת כפתור, איסוף וטיוב מהיר של מידע ותובנות בעלות ערך רב למשק הישראלי – אלו הם רק חלק מההישגים שמהם נהנה משרד הכלכלה והתעשייה, ואיתו מדינת ישראל כולה, בעקבות הבחירה בנו להטמיע מערכות אנליטיקה ו-BI ביחידות המשרד.

פרטים נוספים
img

נציבות שירות המדינה

מערכת הבינה המלאכותית שפיתחנו בעבר עבור נציבות שירות המדינה מספקת תמונה כוללת ומקיפה בכל תחומי הפעילות של הנציבות. הנציבות בחרה בנו מחדש – הפעם כדי להרחיב את יכולותיה ולהתאימה לצרכים המשתנים - וההשקעה הוכיחה את עצמה כמשתלמת: מנהלים בנציבות שיפרו את תהליך קבלת ההחלטות שלהם, והנציבות אף זכתה בתעודת הצטיינות על יעילות ושירות.

פרטים נוספים
img

בנק הפועלים

בנק הפועלים, אשר אימץ את הסיסמה 'להיות ראשון זה מחייב', מציע קשת רחבה של שירותי בנקאות ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי ישראל ואף מחוצה לה. פעילות הבנק משתרעת על פני תחומים רבים - וכחלק מהחזון להתקדם ולצמוח, נבחרה אופיסופט לפתח מערכת בינה מלאכותית שתסייע לבנק לייעל תהליכים בנקאיים, בדגש על הפניית כוח אדם ממשימות טריוויאליות למשימות משמעותיות ועל מענה אוטומטי המותאם ללקוח על פי פנייתו.

פרטים נוספים

הלקוחות שלנו

המגזר הממשלתי, התעשייה הביטחונית, גופים פיננסיים, מוסדות ביטוח ורפואה, חברות צריכה, ענף הקמעונאות וארגונים טכנולוגיים - מוזמנים להציץ ברשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
לכל הלקוחות שלנו

רוצים להצטרף להצלחה?

דברו איתנו, ספרו לנו על עצמכם - תנו לנו לפצח את האתגר הבא שלכם!